Haber

MHP Rize İl Başkanı: MHP’ye verilen oylar şuna gidiyor diyenlerin babası FETÖ’cüdür.

MHP’de Rize milletvekili adayları tanıtıldı. Rize Kültür Merkezi’ndeki toplantıda söz alan MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, MHP’ye verilecek oyları ‘engelleyenleri’ suçladı.

ANKA’nın haberine göre Alkan, “Bugün Rize sokaklarında ‘Milliyetçi Hareket Partisi’ne vereceğiniz her oy şuna gider, yapmayın’ diye sohbetler yapılıyor. Kime, sokakta; ‘Milliyetçi Hareket Partisi’ne verdiğiniz oyun buraya gidiyor, buraya gidiyor’ diyorsa geçmişine baksın. Ya babası FETÖ’cü, ya eşi FETÖ’cü. Devlet Bahçeli’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sokaktaki düşmanlarıdır.”

“DIŞARI ÇIKMAK ZORUNDA DEĞİLLER”

Partililerden söz isteyen Alkan, adaylarının sorunları çözeceğini belirterek, şöyle devam etti:

“Bu Rizeli’nin önünde duracak yüzüm yok diyenler. Biz aslanlar gibi her yerde gezerken onlar Rize’nin önünden kaçmak zorunda kalıyorlar. Size söz veriyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili adayları. 5 yıl sonra sizi aynı acılarla yüzüstü bırakmayacağız Bu milletvekilleri aslanlar gibi sokaklarda yürüyecekler.

AK Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’de milletvekilliği için Harun Mertoğlu ve Yılmaz Katmer’in yanı sıra görevdeki milletvekili Muhammed Avcı’yı aday gösterdi. MHP ise listelere Recep Bakırcı, Remzi Kutanoğlu ve Yunus Emre Öztürk’ün isimlerini yazdı. (HABER MERKEZİ)

kozan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu