Yaşam

Gelinim Derya ve Birgül Mutfakta Yok Neden Elenmiyorlar? Mutfaktaki Gelinim Kim, Neden Diskalifiye Edildi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfak, gündüzün en sevilen kuşak programlarından biri haline geldi. İzleyicileri ekrana kilitleyen yarışta yaşananlar gündemden düşmüyor. Nursel Ergin’in sunuculuğunu yaptığı Gelin Mutfağı’nda alınan diskalifiye kararı izleyenleri şoke etti. Pekala, Gelinimin Mutfağı’nda kimler var, neden diskalifiye oldu?

İşte tüm detaylar…

Kanal D ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Gelin Mutfağı en sevilen gündüz programları arasında yerini aldı.

Hafta içi her gün saat 13.00’te yayınlanan heyecanlı yarışma izleyenleri adeta ekranlara bağlıyor. Nursel Engin’in ev sahipliğinde düzenlenen Gelin Mutfağı’nda yarışan yarışmacılar haftanın en yüksek puanlarını almaya çalışıyor.

4 gelin ve 4 kayınvalidenin yarıştığı yarışta günün en yüksek puanı alan kişi 1 çeyrek altın, hafta boyunca yüksek puan alan gelin ise 7 bilezik kazanıyor.

Haftanın ikinci gününde olduğumuz için Gelinim Mutfak’ta çok önemli gelişmeler yaşandı. Programın takipçileri yayında Derya’yı göremeyince bahisle ilgili araştırma yapmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Derya Değil mi?

Yeni hafta, yeni yarışmacı Rabia ve Gaziantepli kayınvalidesi Yasemin ile başladı. Yeni bölümü yayınlanan Gelin Mutfağında Derya ve kayınvalidesi Birgül’ün yokluğu dikkatlerden kaçmadı.

Gelinimin Mutfağında Kimler Diskalifiye Edildi?

Gelinim Mutfakta Derya ve kayınvalidesi Birgül diskalifiye edildi. 1067 yeni bölümde açıklamalarda bulunan Nursel Ergin, diskalifiye kararının yönetim tarafından alındığını üzüntülü bir şekilde yarışmacılara iletti.

Konuyla ilgili Ergin, “Suç Birgül Hanım’da. Birgül Hanım dünkü çekimden sonra yarışma etiğine aykırı hareket ettiği için Gelin Mutfağı’ndan diskalifiye edildi” dedi. terimleri kullandı.

Derya ve kayınvalidesi Birgül’ün yerini Gelinim Mutfak’ın eski yarışmacılarından Hasret ve kayınvalidesi Nurten Argün aldı.

haber-cesme.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu