Yaşam

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a öfke kustu:

Konserlerinin geri kalanını sosyal medyada geçiren Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ı hedef aldı. Kadınlarla ilgili konuşurken Ortaç, nafaka nedeniyle hacizde olan eski eşine sert bir dille sitem ederek, “Ağzıma ipler verdim” ifadelerini kullandı.

“Yazıklar olsun size çocuklar”

Kadınlardan bahseden Serdar Ortaç, eski eşi hakkında da konuşarak, “İpleri bu kadar vermeyin, ayıp, ayıp, erkeklere verdim, eski eşime ne oldu. bütün ipleri ağzıma soktu.İki memesi olduğu için ne oldu.Kıza çiçek gönderdim.’teşekkür ederim’ diye cevap verdi.Yazıklar olsun aciz adamların ağzındasınız.”

“ANNEMİ DİNLİYORUM RİZE VEYA URF’TAN KADIN ALDIM”

“Sen adamsın oğlum evreni yaratan sensin. Sevdiğim kadın Bodrum’a tatile giderim diyor, beni seviyorsan 3 gün boş vaktimiz var, gelmezsin” git bende kalacaksın.Annemin sözünü dinleyip Rizeli veya Urfalı kadın alsam biter bu işkence… Ben modern kadın istemiyorum.şu.”

ESKİ EŞ UYGUN OLMADI

Sözleriyle kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Serdar Ortaç, başta kadınlar olmak üzere kullanıcıların tepkisini çekti. Yeni sevgilisiyle bir süre önce evlenme kararı alan ve şimdilerde Kanal D ekranlarında program sunan Chloe Loughnan, eski eşinin sözleriyle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu